Yat Sistemleri

Tam Denetim

Artık daha fazla güvenlik ve daha fazla konfor elinizin altında...KNX akıllı ev sistemleriyle 7’den 70’e tüm aile bireyleri rahatlıkla aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde/panjur gibi cihazları yönetebilir, hırsız alarmını devreye alabilir, kameraları izleyebilir, gelen misafirler ile interkom görüşmesi yapabilir.

images3173531413

Tam Entegre

Akıllı Yat Otomasyon Sistemleri, yatın tüm önemli sistemlerine tam olarak entegre olur. Yatınızın her yerindeki aydınlatmayı hareket ettirmeden kontrol edin. Perdeleri kaldırın veya indirin, projektör sistemini bırakın, televizyonları açın, en sevdiğiniz müziği çalın, güvenlik izleme sistemini kontrol edin, olasılıklar sonsuzdur.

Çok yönlü

Uzman teknisyenlerimiz tarafından yeni inşa edilmiş bir yata veya mevcut bir gemiye monte edilir. Lüks yatlarla ilgili engin bilgimiz ve anlayışımız, projenize yardımcı olmak için bizi en uygun kılmaktadır. Sistem, teknenin tüm bölgelerine entegre edilebilir ve yazılım kontrol sistemine ustalıkla entegre edilebilir.

Akıllı Otomasyon

Akıllı Yat Otomasyon sistemi tam istediğiniz gibi tasarlanabilir ve kurulabilir. Karmaşık sistem entegrasyonu, kontrol panelindeki basit bir düğmeyi seçmenize bağlı olarak bir olaylar zincirini tetikleyebilir. Akşam eğlencesi için tek dokunuşla seçilebilen aydınlatma ve eğlence temaları oluşturun.

 

TEKLİF ALIN!

MEOS Sistemleri ve Çözümlerinden Hizmet Almak İçin Bugün Yerinizi Ayırtın!