Otel Sistemleri

Verimlilik ve Enerji Tasarrufu

Akıllı otel sistemleri, odada birinin varlığı, aydınlatma yoğunluğunu ve ideal ısıtma ve soğutma ayar noktalarını belirler. Konuk odası boşsa, hem aydınlatma hem de HVAC'de farklı senaryolar devreye girerek tek oda durumunu veya tüm kat yönetimini farklılaştırır. Akıllı otel sistemleri, misafirler ve personel arasında ayrım yapabilir ve uygun farklı aydınlatma sahnelerini etkinleştirebilir ve ayrıca sıcaklık ayarlarını etkinleştirebilir. KNX standardı sayesinde otel sistemleri konfor ve tasarrufu uzun vadeli yatırım koruması, hizmet sağlama özgürlüğü ve sürekli teknoloji gelişimi ile birleştirebiliriz.

Akıllı Otel Sistemleri Sayesinde Misafirlerinizin Memnuniyetini Üst Düzeye Taşıyoruz

Kapsamlı kontrolörler, saha cihazları ve yazılım yelpazemizi kullanarak, bir sistemi binanıza ve geleceğinize uyacak şekilde özelleştirmenize yardımcı olacağız. Kontrolörler Yazılım Elektriksel Sağlıklı Binalar

GÜVENLİK

Çözümlerimiz KNX SECURE Ready'dir. KNX, mevcut en güvenli akıllı otel standardıdır. Güvenli KNX kurulumları , AES128 Standardını takip ederek siber güvenlikteki en yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılar. Tam güvenli KNX kurulumları, hem uzaktan gerçekleştirilen saldırılara hem de bilgi çalma veya istenmeyen komutlar göndermeye yönelik veri yolu sisteminin olası kurcalama risklerine karşı garanti edilir: gerekli kriptografik anahtarlara sahip olmadan, veri trafiğinin şifresini çözmek ve çoğaltmak mümkün değildir. Yük piklerini azaltan ve beklenmedik arızalara tepki veren yedekli güç kaynakları aracılığıyla da güvenli bir enerji yönetimi sağlanır.

TEKLİF ALIN!

MEOS Sistemleri ve Çözümlerinden Hizmet Almak İçin Bugün Yerinizi Ayırtın!