Endüstriyel Sistemler

BMS İklimlendirme Sistemleri İle Fabrikalarınızı Tam Kontrolü Elinize Alın

Kapsamlı kontrolörler, saha cihazları ve yazılım yelpazemizi kullanarak, bir sistemi binanıza ve geleceğinize uyacak şekilde özelleştirmenize yardımcı olacağız.

Güvenlik Sistemleri

Profesyonel kurulum için tasarlanan bu yüksek düzeyde ölçeklenebilir Hepsi Bir Arada Güvenlik Paneli, alarmları doğrulamak ve gerekirse uygun ilk müdahalecileri uyarmak için 7/24 profesyonel izleme sağlar. ProSeries Hepsi Bir Arada Güvenlik Paneli, son derece güvenli AES-128 şifreleme ile SiX™ iki yönlü kablosuz teknolojiyi kullanan çok çeşitli sensörleri ve cihazları destekler. Basitçe söylemek gerekirse, dünyanız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, ProSeries platformu nerede olursanız olun onu güvende tutmanıza yardımcı olur.

Endüstriyel Sistemleri İle Yaşam Alanlarınıza Hükmedin

Artık daha fazla güvenlik ve daha fazla konfor elinizin altında...nnKNX akıllı ev sistemleriyle 7’den 70’e tüm aile bireyleri rahatlıkla aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde/panjur gibi cihazları yönetebilir, hırsız alarmını devreye alabilir, kameraları izleyebilir, gelen misafirler ile interkom görüşmesi yapabilir.

TEKLİF ALIN!

MEOS Sistemleri ve Çözümlerinden Hizmet Almak İçin Bugün Yerinizi Ayırtın!